Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 982033 |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Souřadnice: | 49°54*41*N,16°15*43*E |
PSČ: | 569 53 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliška Morkesová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 21,76 | 67 | 0 | |
Ferbas Tomáš | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 20,25 | 71 | 0 | |
Filip Siegel | 2017/03/25 | Ostrava | - | 21,82 | 86 | 0 | |
Hrbáčková Tereza | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 24,54 | 90 | 0 | |
Jan Koutný | 2017/03/25 | Ostrava | - | 21,38 | 82 | 0 | |
Jaroslav Ambroz | 2017/03/25 | Ostrava | - | 23,54 | 93 | 0 | |
Juračková Vanessa | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 23,08 | 81 | 0 | |
Koutný Jan | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 22,22 | 88 | 0 | |
Michaela Spáčilová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 17,51 | 23 | 0 | |
Morkesová Eliška | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 19,95 | 52 | 0 | |
Radim Streck | 2017/03/25 | Ostrava | - | 19,82 | 70 | 0 | |
Spáčilová Michaela | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 18,43 | 35 | 0 | |
Streck Radim | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 20,80 | 76 | 0 | |
Šimon Götz | 2017/03/25 | Ostrava | - | 26,64 | 103 | 0 | |
Tereza Hrbáčková | 2017/03/25 | Ostrava | - | 26,49 | 86 | 0 | |
Tomáš Ferbas | 2017/03/25 | Ostrava | - | 17,55 | 29 | 0 | |
Vanessa Juračková | 2017/03/25 | Ostrava | - | 24,34 | 81 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Trusovice Eliška Morkesová, nejlepěí čas: 21,76 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Ferbas Tomáš, nejlepěí čas: 20,25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Filip Siegel, nejlepěí čas: 21,82 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Hrbáčková Tereza, nejlepěí čas: 24,54 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Jan Koutný, nejlepěí čas: 21,38 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Jaroslav Ambroz, nejlepěí čas: 23,54 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Juračková Vanessa, nejlepěí čas: 23,08 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Koutný Jan, nejlepěí čas: 22,22 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Michaela Spáčilová, nejlepěí čas: 17,51 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Morkesová Eliška, nejlepěí čas: 19,95 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Radim Streck, nejlepěí čas: 19,82 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Spáčilová Michaela, nejlepěí čas: 18,43 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Streck Radim, nejlepěí čas: 20,80 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Šimon Götz, nejlepěí čas: 26,64 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Tereza Hrbáčková, nejlepěí čas: 26,49 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Tomáš Ferbas, nejlepěí čas: 17,55 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Vanessa Juračková, nejlepěí čas: 24,34 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2017
Komentáře